Teknik Kadro

 • Joshko Milenkoski
  Antrenör
  1960 Krusevo Makedonya doğumluyum. Akademik olarak Beden Eğitimi ve Spor Psikolojisi alanında doktora yaptım. Makedonya Milli Takımı’nda, 1992-1997 yılları arasında yardımcı antrenörlük, 1997-2008 yılları arasında da baş antrenörlük yaptım. Ok, Borec, Veles MKD, Niko Doaga-Krusevo MKD, Rabotnicki Fersped-Skopje MKD, Budvanska Rivijera-Budva Montenefro, Tunisia CSS Sfax, Maliye Milli Piyango takımlarını çalıştırdım, Kulüp takımlarıyla Makedonya’da 15 kez lig şampiyonluğu, 13 kez Makedonya Kupası başarılarım bulunuyor. CEV Cup’ta 3 kez final four’a kalma başarısı yakaladım. FIVB 3. seviye antrenörlük lisansına sahibim. 
 • Görkem İşgüzar
  Yardımcı Antrenör
  12.11.1984 Ankara doğumluyum. Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Antrenörlük Eğitimi mezunuyum. Yüksek lisansımı Gazi Üniversitesinde tamamladım. Voleybol kariyerime SSK Spor Kulübü'nde istatistik antrenörü olarak başladım.   Çalıştığı  Kulüpler: SSK Voleybol İhtisas Kulübü ( İstatistik Antrenörü) 1. Lig Bilkent Üniversitesi  (Antrenör) SGK Voleybol İhtisas Kulübü ( İstatistik Antrenörü ) 1. Lig Polis Akademisi Spor Kulübü  (İstatistik Antrenörü ) 1. Lig Maliye Milli Piyango Spor Kulübü (Deplasmanlı Genç Takım Antrenörü – A Takım İstatistik Antrenörü) 1. Lig TVF Spor Lisesi Voleybol İhtisas Kulübü. (Yıldız-Küçük erkek takım Antrenör- A Takım Yardımcı Antrenör ) 2.Lig TVF Spor Lisesi Okul Takımı (Antrenör) Genç Erkek Milli Takım ( İstatistik Antrenörü-Yardımcı Antrenör) A Erkek Milli Takım (İstatistik Antrenörü) Yıldız Erkek Milli Takım (İstatistik Antrenörü) Genç Erkek Milli Takım (İstatistik Antrenörü) A Erkek Milli Takım (İstatistik Antrenörü) Üniversite Milli Takımı (İstatistik Antrenörü Genç Erkek Milli Takım (Yardımcı Antrenör- Menajer) Yıldız Erkek Milli Takım (Yardımcı Antrenör) Yıldız Erkek Milli Takım ( Yardımcı Ant-İstatistik Antrenörü) Genç Erkek Milli Takım (   Yardımcı Ant- İstatistik Antrenörü) Genç Milli Takım ( İstatistik Antrenörü) Küçük Milli Takım (Antrenör) Yıldız Milli Takım (Yardımcı Antrenör)  
 • Ersin Soysal
  Yardımcı Antrenör
  12.03.1984 tarihinde Ankara’da doğdum, ilk ve orta öğretimi Yenimahalle Mehmet Emin Yurdakul İlköğretim Okulu’nda tamamladım. 1997 yılında S.S.K voleybol ihtisas kulübünde voleybola başladım.  Daha sonra Ankara Anıttepe Lisesi voleybol takımında oynadım. 2012 yılında Üniversiteyi bitirdim. Aktif voleybolu bıraktıktan sonra değişik voleybol takımlarında antrenörlük yaptım.
 • Mehmet Tuğyanoğlu
  İstatistik Antrenörü
  27.02.1992 Eskişehir doğumluyum. Voleybola 5.sınıfta Anadolu Üniversite Kulübü’nde başladım. 4 sene A takımla birlikte 3.Lig’te ve 2.Lig’te oynadım. Afyon Kocatepe Üniversite Maden Mühendisliği bölümünü kazanarak Afyon Belediye Spor’a geçtim. İlk senemde 3.Lig şampiyonluğu yaşadım ve 2.Lig play off’larında oynadım. 2015-2016 senesinde Afyon Belediyespor’da istatistik antrenörü olarak görev aldım ve 2.Lig şampiyonluğu yaşadım. 2016-2017 sezonunda Ziraat Bankası ailesine istatistik antrenörü olarak katıldım.  
 • Ateş Şendil
  Kulüp Doktoru
  26.02.1966 Kastamonu doğumluyum. 2002 Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Sağlık Bilimleri Enstitüsünden Sporcu Sağlığı uzmanı mezunuyum. Spor Bilimleri ve Teknolojisi Anabilim Dalında Egzersiz Fizyoloji Doktorası yaptım. 2010 yılında ise Almanya’nın gelişmiş Osteopati okullarından olan Institut für angewandte Osteopathie’den osteopat olarak mezun oldum. Spor yaralanmalarında; Akapuntur, Homeopati, Proloterapi, uygulamaları ve Osteopati yoğun olarak kullandığım tedavi yöntemleri arasında yer almaktadır.
 • Şevket Kılıç
  Kondisyoner
  04.04 1978 İzmir doğumluyum. Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunuyum. Sporla 1993 yılında lise yıllarımda atletizm sporuyla başladım. 1993-2006 yılları Çimentaşı, Fenerbahçe, Galatasaray, Enka ve İzmir Büyükşehir Belediye spor kulüplerinde Sırıkla Yüksek Atlama branşında yarıştım. Bu dönemde Türkiye Milli Takımını temsil ettim. Aktif spor yaşantımı bıraktıktan sonra antrenörlük yaşantıma kondisyoner olarak devam ediyorum. Arkas Spor Kulübü, Halkbank Spor Kulüplerinde kondisyoner olarak görev yaptım. Şimdi ise Ziraat Bankası Spor Kulübü'nde kondisyoner olarak görevime devam ediyorum.
 • Atilla Çağatay Sezik
  Fizyoterapist
  25.02.1993 Ankara doğumluyum. 2011 yılında Nermin-Mehmet Çekiç Anadolu Lisesi’nden, 2015 yılında ise Hacettepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun oldum. Halen Hacettepe Üniversitesi’nde spor fizyoterapistliği yüksek lisans programına devam etmekteyim. Daha önce voleybol milli takımlarda ve Rönesans TED Ankara Kolejliler erkek basketbol takımında görev yaptım. 2016-2017 sezonunda Ziraat Bankası Spor Kulübüne takım fizyoterapisti olarak katıldım.
 • Mehmet Akpolat
  Sağlık Personeli
  01.01.1977 Kırşehir doğumluyum. Kariyerim süresince SSK Voleybol Kulübü’nde sağlık memuru ve spor masörü olarak görev yaptım. Aynı zamanda milli takımda masör olarak görev yaptım. Daha sonra Halkbank Spor Kulübü’nde çalıştım. İki sezondur Ziraat Bankası Spor Kulübü’nde sağlık personeli olarak görev yapmaktayım.
 • İbrahim Erten
  Masör
  1972 yılında Ankara Kızılcahamam'da doğdum. İlkokulu Ankara'da orta okul ve liseyi Kızılcahamam'da okudum. 1998 yılında TC Ziraat Bankası polikliniği Fizik Tedavi Merkazi'nde masör olarak işe başladım. 2009 yılında Poliklinikten ayrılarak Ziraat Bankası Spor Kulübü'ne masör olarak başladım. Evli ve bir çocuk babasıyım. Şuan Ziraat Bankası Spor Kulübü'nde çalışmaktayım.
 • Ender Yıldırım
  Malzemeci
  1973 Erzurum Şenkaya doğumluyum. Evli ve iki çocuk babasıyım.6 yıl Emlak Bankası'nda çalıştıktan sonra görevime Ziraat Bankası Spor Kulübü'nde devam ettim. Son iki sezondur spor kulübünde malzemeci olarak görev yapıyorum.